Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası Nedir?

Her geçen gün dijitalleşen dünyada, teknolojiden uzak durmak oldukça zor. Elektronik cihazlar da hayatımızın olmazsa olmazları. Gerektiğinde bizim yerimize de düşünebilen akıllı cihazların alınması yüklü bir masraf, tamir ettirilmesi de ayrı bir masraftır. Bozuk olduğu süre boyunca kaçırdığınız iş kaybı da ayrıdır. Bu sebeple hayatımızı bu denli kolaylaştıran cihazlarımızı da sigorta yaptırarak güvence altına almalıyız.

Elektronik cihaz sigortası,  cinsi, sayısı, yapım yılları, niteliği ve sigorta kıymetleri yazılı, münferit ünite veya muhtelif birimler halinde belirtilmiş olan elektronik makine, teçhizat veya bilgi işlem sistemlerinin deneme devresinden sonra normal çalışır halde iken veya aynı işyerinde temizleme, bakım, revizyon ve yer değiştirme esnasında veya dururken, önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik her türlü sebepten dolayı arızalanması durumunda oluşacak masrafları güvence altına alan bir mühendislik sigortası türüdür.

Bizimle Hızlıca İletişime Geçin

Dilediğiniz her türlü konuda fikir danışabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru kalmasın! Rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz, sigorta adına herşey sigorta HD!