İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası Nedir?

İşyeri sigortası ile teminat altına alınan yerler; satış yerleri, atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, ambar ve ardiyeler gibi özellik arz eden mekanlardır.

İşletmelerin üzerindeki riskler her zaman büyük olur. Bu sebeple ciddi sonuçlar ortaya çıkaracak riskler içinde önlem almak gerekir.

Bu sigorta poliçesi ile müşterilerinizden çalışanlarınıza, makinelerinizden elektronik cihazlarınıza kadar her şey ekonomik bir yolla teminat altına alınır.

Sahip olduğunuz işyerindeki, isteğinize bağlı olarak içerisinde bulunan tüm taşınır ve taşınmaz demirbaş, muhteviyat ve emtialarınız yangın, hırsızlık, sel su baskını, terör, iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına alınır.

Tüm bunların dışında, bazı poliçelerde beklenmedik bir olay sonucu sigortalı işyerinin su/sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, kapı ve camlarında ortaya çıkabilecek hasarlar ve bunun dışında çok çeşitli konularda, 7 gün, 24 saat sizlere sunulan  acil ve ek hizmetler bulunmaktadır.

Bizimle Hızlıca İletişime Geçin

Dilediğiniz her türlü konuda fikir danışabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru kalmasın! Rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz, sigorta adına herşey sigorta HD!