Makine Kırılma Sigortası

Makine Kırılma Sigortası Nedir?

Makineler işletmelerinizin demirbaşlarıdır. Onların en ufak olumsuzlukla karşılaşması sonucu işyeri faaliyetlerini durma noktasına getirebilir.

İşletmenizde kullanılan makinelerin çalışırken aniden duraklaması veya beklenmedik bir sebepten ötürü üretiminizin aksamasına sebep olarak önemli maliyetlerin kaybına neden olmaması için makinelerin teminat altına alınması gerekir.

Makine kırılma sigortası da, imalat yılları, nitelikleri ve değerleri yazılı makine ve tesisleri, deneme devresinden sonra, normal çalışır halde iken veya aynı iş yerinde temizleme, revizyon veya değiştirme esnasında, dururken ani ve beklenmedik her türlü sebepten kaynaklanan olaylar sonucu oluşan hasarları temin eden bir mühendislik sigortası çeşididir.

Maddi kayıplar ile onarım ve yenileme masraflarını düşünmemek için ekonominin ve sanayinin temel unsuru olan makinelerin güvence altına alınması önemlidir.

Bizimle Hızlıca İletişime Geçin

Dilediğiniz her türlü konuda fikir danışabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru kalmasın! Rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz, sigorta adına herşey sigorta HD!