Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Bu ürün kişilerin isteğine bağlı olarak yapılan ve sigortalının istediği teminat yapısına uygun olabilecek birçok planı içerisinde barındırabilen bir sigorta poliçesidir.

Poliçe yapısı iki ayrı türden oluşur. Sigortalı ister sadece yatarak plan, isterse hem yatarak hem de ayakta planı birlikte seçebilir.

Sigorta yapılacak poliçelerde genel ve özel şartlar mevcuttur. Genel şartlar standart bir kalıpta her şirkette nerdeyse aynıdır. Asıl önemli olan özel şartlar ise sigorta şirketlerinin yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Genel sigorta hizmetleri hayatınızda bir yere kadar size hizmet verebilir. Bu yüzden hayatınızın her anında karşınıza ansızın çıkabilecek ciddi masraflarla karşılaşmadan özel sağlık sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Yılların deneyimine ve bilgisine sahip, kaliteli, işinde uzman olan çalışanlarımızdan hem her sorunuza cevap alabilir, hem de bu sigortayla kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Bizimle Hızlıca İletişime Geçin

Dilediğiniz her türlü konuda fikir danışabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru kalmasın! Rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz, sigorta adına herşey sigorta HD!