Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Nedir?

Yabancı uyruklu sağlık sigortası, ülkemizde ikamet edecek olan yabancı uyruklu kişiler için çıkarılan ve asgari limitleri kanun ile belirlenen bir sigorta türüdür.

Sigorta şirketlerinin anlaşmalı kurum listesinde yer alan kurumlarda, sigortalı kişinin hastalık veya kaza sonucu teşhis ve tedavileri için yapılacak masrafların poliçede yer alan limitler ve özel şartlar dahilinde ödenmesini sağlayan özel sağlık ürünlerinden biridir.

Yabancı uyruklu sigortalılar için hazırlanmış üründe 18 yaşından büyük bir sigorta ettirenin bulunması şartı ile, 18 yaşından küçükler de tek başlarına teminat altına alınabilirler.

Sigorta poliçesi içeriğinde yatarak tedavi teminatı limitsiz olup, ayakta tedavi teminatı sigorta şirketlerine göre değişim göstermektedir.

Bu sigortanın tarafımızdan sorunsuz bir şekilde onaylanabilmesi için; pasaport ya da kimlik ve adres bilgisi yeterli olacaktır.

Ülkemizde ikamet etmeye başladığınız tarihten itibaren istenmeyen sağlık sorunlarıyla karşılaştığınızda herhangi bir mağduriyet yaşamamak ve bulunduğunuz yerdeki en yakın anlaşmalı sağlık kuruluşundan hizmet alabilmek için, sigortanızı yaptırmak istediğiniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle Hızlıca İletişime Geçin

Dilediğiniz her türlü konuda fikir danışabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru kalmasın! Rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz, sigorta adına herşey sigorta HD!