Yeşil Kart Sigortası

Yeşil Kart Sigortası Nedir?

Yurt dışında aracınızı kullanmak ve oluşabilecek olumsuz senaryolara karşı Yeşil Kart Sigortası ile siz seyahat ederken, biz karışabileceğiniz kazalar sonucunda zarar görebilecek araç veya üçüncü şahıslara karşı masraflarınızı koruma altına alıyoruz.

Yeşil Kart, sisteme üye ülkelerde geçerli Uluslararası Motorlu Taşıt Sigorta kartıdır.Trafik sigortasının eki niteliğindedir ve geçerli olduğu ülkelerde yapılması zorunlu Motorlu Taşıt Sigortasına eş değer bir belgedir.

Yeşil Kart Sigortası seyahat edeceğiniz tarihler arasında kısa süreli yapılabilmektedir.

Yeşil Kart 47 ülkede geçerlidir. Bu ülkeler şu şekildedir;Türkiye, Avusturya, Arnavutluk, Andorra, Azerbaycan, Belçika, Bulgaristan, Bosna Hersek, Beyaz Rusya, İsviçre, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Danimarka, İspanya, Estonya, Fransa, Finlandiya, İngiltere ve K.İrlanda, Yunanistan, Macaristan, Hırvatistan, İtalya, İsrail, İran, İrlanda, İzlanda, Lüksemburg, Letonya, Litvanya, Malta, Fas, Moldova, Makedonya, Karadağ, Norveç, Hollanda, Portekiz, Polonya, Romanya, Rusya, İsveç, Slovakya Cumhuriyeti, Slovenya, Sırbistan, Tunus, Ukrayna.

Bizimle Hızlıca İletişime Geçin

Dilediğiniz her türlü konuda fikir danışabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru kalmasın! Rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz, sigorta adına herşey sigorta HD!